מדיניות משלוחים

שליח עד הבית – עד 4 ימי עסקים. עלות שליח עד הבית 30 ₪, משלוח חינם בקנייה מעל 200 ₪. ישובים מרוחקים עד 7 ימי עסקים.

עד 4 ימי עסקים, משלוח חינם בקנייה מעל 200 . בהרשמה למנוי  משלוח חינם כל חודש.

שירות שליח עד הבית פעיל ברוב חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד.

יום עסקים – ימים א’ – ה’ בין השעות 8:00-18:00. ערבי חג בין השעות 8:00-12:00.

אם יש צורך בשינוי כתובת המשלוח לאחר ביצוע ההזמנה, ניתן לשנות באמצעות הטלפון בתוך שעה מרגע ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות –

בימים א׳-ה׳ בין השעות 09:00-19:00. כל שינוי לאחר מכן כרוך בתשלום.

**חשוב לשים לב – המשלוח יימסר לרוכש או למקבל ההזמנה בכתובת בה נקב הרוכש בהזמנה בלבדבכפוף להצגת תעודה מזהה כדין על ידי מקבל ההזמנה ולהיותו מעל גיל 18 שנים.

BLEND שומרת לעצמה את הזכות לחרוג מזמני אספקה. אישור ההזמנה כפוף לאישור חברת האשראי. לחברה יש זכות שלא לספק הזמנה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 • לרגל פסח, בין התאריכים 10-22.4.2022 לא ייצאו משלוחי SUB.
  ניתן להקדים את המשלוח עד ה-10.4.2022 או לדחות אותו לתאריך 22.4.2022.

מדיניות החזרות וזיכויים

 • במקרה של טעות במוצר או מוצר פגום תוכלו להחזיר את המוצר כאשר הוא סגור ובאריזתו המקורית. לאחר ביטול/החזרת ההזמנה, תקבלו זיכוי כספי מלא בתוך 30 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, בהתאם להנחיות חברות האשראי.
 • בכל מקרה אחר, לאחר ביטול/החזרת ההזמנה, תקבלו זיכוי כספי מלא בתוך 30 ימי עסקים מיום החזרת המוצר, בניכוי עלות שילוח המוצר חזרה אלינו ודמי ביטול בשיעור של 5% משווי העסקה.
 • במקרה של טעות במוצר או מוצר פגום לא יגבו דמי ביטול ודמי משלוח.

  *החזרת מוצרים כפופה לשיקול דעת החברה, ובכל מקרה חובה כי המוצר הינו חדש לחלוטין, ללא סימנים, פגמים או מדבקות, סגור ובאריזתו המקורית.

  **לא תתבצע החזרת מוצרים ללא הצגת החשבונית מקורית להזמנה.

 • אופן הזיכוי – הזיכוי יבוצע תמיד באותם תנאים בהם העסקה חויבה ולאמצעי התשלום ממנו בוצעה העסקה (אם שולם בתשלומים, הזיכוי יהיה גם הוא בתשלומים, אם שולם בכרטיס מתנה הזיכוי יהיה אף הוא בכרטיס מתנה וכן הלאה).
 • על מנת להחזיר את המוצרים אנא פנו אל שירות הלקוחות שלנו, תוך 5 ימים ממועד קבלת המוצר, בטלפון מספר  0776049841.